Karty abonamentowe są dostępne dla pracowników i klientów regularnie korzystających z usług parkingowych na Lotnisku Chopina. Poniżej prezentujemy aktualną procedurę wyrobienia karty abonamentowej.

Informujemy, że w związku z koniecznością powiększenia parkingu długoterminowego P4, wykorzystywanego przez pasażerów Lotniska Chopina, dostęp na parking pracowniczy P3 zostanie ograniczony wyłącznie do pracowników Grupy I*.

Zmiana nastąpi z dniem 1 maja 2017 roku. Dostęp do pozostałych parkingów udostępnionych w ramach wykupionych abonamentów nie zostanie zmieniony. Zapewniamy, że Parkingi P5 i P6 i P34 będące w bezpośredniej bliskości parkingu P3 mają wystarczającą liczbę miejsc parkingowych, aby przyjąć wszystkich zainteresowanych pracowników.

Zmiana nie wymaga wizyty w punkcie przekodowania kart. Lokalizacja dostępnych parkingów (P5, P6 i P34) wraz z czasem dojścia na Terminal zaprezentowana jest poniżej.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: t2@polish-airports.com


*) PPL, Izba Celna, Urząd Celny I i III, Państwowa Straż Graniczna, Graniczna Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna, Graniczny Inspektorat Weterynaryjny, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i NasiennictwaNumer grupy abonentów wpływa na poziom opłat za abonament i zależy od miejsca pracy parkującego.
 
  • Grupa I: PPL, Izba Celna, Urząd Celny I i III, Państwowa Straż Graniczna, Graniczna Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna, Graniczny Inspektorat Weterynaryjny, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa
  • Grupa II: Firmy należące do PPL, Firmy współpracujące – klienci i dostawcy związani z PPL umową

GRUPA II - przynależność firmy do Grupy II można sprawdzić telefonicznie (22 650 20 60) lub mailowo (r.szafaryn@a-cs.pl lub l.borowski@a-cs.pl)

GRUPA II Cennik
 
  • Grupa III: Pozostałe firmy zewnętrzne

GRUPA III Cennik
Wybierz odpowiedni wariant parkingowy i okres ważności abonamentu zgodnie z cennikiem dla danej Grupy użytkowników
 
Przyjdź do Punktu Kodowania Kart z wydrukowanym formularzem (a w przypadku jeśli chcesz dokonać przekodowania na inną taryfę zabierz ze sobą kartę parkingową)
 
  • punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00, budynek Sonata, pokój 323 –trzecie piętro
  • opłata za wydanie karty parkingowej wynosi 85zł (płatne na miejscu w gotówce)

Zapłać za abonament w kasie automatycznej.
Jeśli masz dalsze pytania, prosimy skontaktuj się telefonicznie z Punktem Kodowania Kart pod numerem:

+48 22 650 20 60 lub +48 22 650 20 61

Punkt Kodowania Kart zajmuje się przede wszystkim bieżącą osobistą obsługą klientów – jeśli masz problemy z uzyskaniem odpowiedzi, wyślij email pod adres: r.szafaryn@a-cs.pl lub l.borowski@a-cs.pl
GRUPA I:
Pracownicy PPL, Państwowa Straż Graniczna, Izba Celna, Graniczna Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Graniczny Inspektorat Weterynaryjny, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa:
 
GRUPA II:
Firmy - klienci i dostawcy związani z PPL umową, pracownicy firm będących własnością PPL
 
GRUPA III:
Firmy zewnętrzne