2 punkty foliowania bagażu znajdują się w ogólnodostępnej hali odlotów.
 
EXCESS BAGGAGE Punkt foliowania bagażu w ogólnodostępnej hali odlotów w strefie AB (obok stanowisk odprawy 101-118).

Od 1991 Excess Baggage prowadzi działalność na wielu światowych i europejskich lotniskach, włączając lotniska w Londynie, Madrycie, Barcelonie, Kopenhadze, Dublinie, Budapeszcie, Toronto, Doha. Firma dostarcza również pakiety usług na dworcach kolejowych w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Podstawowa usługa kosztuje 50 PLN. Usługi premium zawierają dodatkowe ubezpieczenie. Koszt zabezpieczenia sprzętu sportowego to 97 PLN. Korzystając z naszych usług można również bezpłatnie zważyć swój bagaż.

Aktualnie, Excess Baggage oferuje zniżkę w wysokości 20% ceny usługi, obniża to koszt podstawowego zabezpieczenia bagażu do 40 PLN.

Poza sprzedażą bagażu firma prowadzi usługi zabezpieczania, przechowywania, oraz transportu bagażu (lotnisko-miasto-lotnisko). Firma posiada wiele pomocnych usług takich jak Lost & Found na pokładach samolotów i lotnisku, shop and collect, sprzedaż kart SIM oraz usługi concierge.
SAFE BAG Punkt foliowania bagażu w ogólnodostępnej hali odlotów w strefie CDE.

Punkt jest obsługiwany przez firmę Safe Bag, która ma wieloletnie doświadczenie z zakresu foliowania bagażu. Firma oferuje takie usługi m.in. na lotniskach w Rzymie, Wenecji, Paryżu, Nicei, Lyonie, Genewie, Zurychu, Lizbonie, czy Montrealu. Do pakowania stosowana jest folia w 100% recyklowana.

Usługa w wersji podstawowej (Basic) kosztuje 50 PLN i zawiera także ubezpieczenie do kwoty 1000 euro w przypadku uszkodzenia bagażu.

Usługa Premium dodatkowo zawiera takie opcje, jak odszkodowanie do 4000 euro w razie ostatecznej utraty bagażu, 100 euro w przypadku częściowej kradzieży z bagażu, czy wsparcie działu obsługi klienta. Firma Safe Bag również zobowiązuje się w opcji Premium do odszukania bagażu w ciągu 24 godzin lub wypłaty odszkodowania od 100 euro (począwszy od drugiego dnia utraty bagażu) do 1000 euro.

Pasażerowie mogą skorzystać również z opcji pakowania bagażu ponadwymiarowego (Oversize) – jak np. rower, czy deska surfingowa. Koszt takiej usługi, która podobnie jak opcja Premium obejmuje śledzenie bagażu, to 120 PLN.