Wszyscy pasażerowie korzystający z parkingu P4 mogą otrzymać nawet 33 proc. zniżkę (względem ceny regularnej, naliczanej w przypadku zakupu na miejscu). Wystarczy jedynie dokonać rezerwacji on-line i cieszyć się tańszym parkowaniem bezpośrednio przy terminalu!

Zarezerwuj on-line miejsce na parkingu P4 i zaoszczędź nawet do 100 złotych

Aby skorzystać z promocji należy dokonać rezerwacji parkingu P4 za pośrednictwem strony: https://lotnisko-chopina.pl/pl/rezerwacja-online.html. Dla wygody pasażerów opłaty można dokonać kartą kredytową, przelewem lub blikiem. Parking można zarezerwować na jeden dzień lub na maksymalnie 30 dni (nie później niż godzinę przez wjazdem). Zniżka nalicza się automatycznie.

Aktualna promocja jest ograniczona czasowo i potrwa do 7 stycznia 2020. Aby skorzystać z promocji, zaplanowany postój musi się zakończyć nie później niż 7 stycznia 2020.

Przypominamy również, że system Lotniska Chopina nie ma wpływu na rezerwacje dokonywane przez klientów u pośredników sprzedaży i w biurach podróży, które posiadają parkingi Lotniska Chopina w swojej ofercie.

Powrót