Wszyscy pasażerowie korzystający z parkingów położonych bezpośrednio na terenie Lotniska Chopina mogą, dzięki rezerwacji on-line, skorzystać z nowych zniżek. W zależności od długości rezerwacji sięgają nawet 33%.
 Tańsze parkowanie na Lotnisku Chopina
Pod koniec zeszłego roku Lotnisko Chopina udostępniło możliwość wygodnego, elektronicznego (on-line) rezerwowania miejsc na parkingach lotniskowych, poprzez stronę portu: https://www.parking.lotnisko-chopina.pl. Dzięki temu komfort korzystania z parkingów położonych przed lotniskiem zaczyna się już w momencie rezerwacji miejsca.  

Mając na uwadze zbliżający się początek sezonu wyjazdów urlopowych i długich weekendów przygotowaliśmy specjalną ofertę. Umożliwia ona obniżenie opłaty za parkowanie od kilku do nawet 33%. Przy czym nawet najmniejsze zniżki oznaczają, że opłata parkingowa będzie tańsza o kilkadziesiąt złotych względem standardowego cennika. Oferta jest ważna dla rezerwacji kończących się nie później niż 30 czerwca br.

Dla najpopularniejszych okresów rezerwacyjnych – tygodnia i dwóch tygodni, na większości parkingów zniżka wyniesie odpowiednio 17% i 20%. Oferta promocyjna dotyczy parkingów  P1, P2, P4 i Premium.  

Wygodę przy płaceniu zapewni system, który umożliwia opłatę za rezerwację miejsca, kartą kredytową, przelewem lub blikiem (za pośrednictwem platformy Payeezy). Parking można zarezerwować na jeden lub, maksymalnie, 30 dni już z dwunastomiesięcznym wyprzedzeniem, nie później jednak niż godzinę przez wjazdem.

Parkingi lotniskowe zapewniają użytkownikom komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo. Znajdują się bezpośrednio przed terminalem i od wyjścia z nich (w szczególności P1, P2 i Premium) do check-inów i odprawy biletowo-bagażowej dzieli pasażerów zaledwie kilka minut. Samochód natomiast, może czekać na powrót pod dachem, niewrażliwy na aurę panującą na dworze (np. upalne lato nagrzewające wnętrze i karoserię).  

System Lotniska Chopina nie ma wpływu na rezerwacje dokonywane przez klientów u pośredników sprzedaży i w biurach podróży, które mają parkingi Lotniska Chopina w swojej ofercie.

 

Powrót